JE sērijas turbīnu piedziņas gaisa kompresors


Dalīties:

Apkalpošana


• Pilnīga ETI tehnoloģija pilnam aprīkojuma projektēšanas, ražošanas un testēšanas komplektam; Ļoti efektīvs trīsdimensiju plūsmas neaizsegts lāpstiņritenis, profesionāls aerodinamisks dizains un konstrukcijas dizains optimālām aerodinamiskajām īpašībām, kā rezultātā lāpstiņritenis ir vairāk nekā 92%. 

• Papildu regulēšanas līdzekļi, tostarp ieplūdes virzošās lāpstiņas regulēšana, mainīgas frekvences regulēšana utt., kas nodrošina maksimālu regulēšanas diapazonu un maksimālu energoefektivitāti; Izvēles lāpstiņriteņa materiāli, tostarp titāna sakausējums, nerūsējošais tērauds, korpusu var izliet vai metināt no nerūsējošā tērauda, ​​kas atbilst stingrām prasībām. izturībai un izturībai pret koroziju.

• Katla augsto parametru tvaiks tiek izmantots soli pa solim, lai realizētu pilnas slodzes tvaika izmantošanu un nodrošinātu ekonomiskāku un efektīvāku termoelektrostacijas darbību.

• Kā galvenais dzinējspēks straumes turbīna tieši darbina kompresora bloku, kas samazina siltuma un mehāniskās enerģijas zudumus un ievērojami uzlabo efektivitāti; Visas vārpstas sistēmas rotora dinamikas aprēķins nodrošina labāko agregāta stabilitāti un uzticamību.

parametri


Katla augsto parametru tvaiks tiek izmantots soli pa solim, lai realizētu tvaika pilnu slodzi un nodrošinātu ekonomiskāku un efektīvāku termoelektrostacijas darbību. 

izmeklēšana