Biomasas katls


Dalīties:

Apkalpošana


• Katla īpašības: 

a. Pieņemot saprātīgu barošanas sistēmu, barošanas vienmērība ir laba, slodzes izsekošanas īpašība ir laba un automatizācijas līmenis ir augsts. 

b. Izmantojiet saprātīgu sadedzināšanas aprīkojumu, lai izstrādātu slāņa sadegšanu, suspensijas degšanu vai slāņa sadegšanu un suspensijas sadegšanu, lai nodrošinātu, ka degviela tiek pilnībā sadedzināta un sadedzināta. 

c. Saprātīgi sakārtot apsildāmo virsmu un organizēt pietiekamā degšanas aerodinamiskajā laukā, lai atrisinātu nepietiekamas sadegšanas un astes apsildāmās virsmas vieglas korozijas problēmu. 

d. Izvēlieties saprātīgu krāsns izplūdes dūmu temperatūru un konvektīvās apkures virsmas dūmgāzu plūsmas ātrumu, lai samazinātu katla pelnu vai nodilumu.

• Katla degviela:

koksnes atkritumi, salmi, bagass, palmu čaumalas, biomasas granulas utt.

• Degšanas metode: 

cirkulācijas verdošā gulta, ar ūdeni dzesējama vibrorežģis, virzuļrežģis, ķēdes režģis, (ar ūdeni dzesējams) fiksētais režģis, apakšējais servo u.c.

• Biomasas katls:

Uzņēmums pieņem atbilstošas ​​degvielas savākšanas, transportēšanas un degvielas padeves metodes pirms kurināmā raksturlielumiem, kā arī pieņem katla struktūru, lai konfigurētu piemērotu sadegšanas sistēmu un gaisa sadales metodi. Tiek atrisināta koksēšanas problēma krāsnī, nepietiekama degšana un viegla astes apsildāmās virsmas korozija.

图片 4

图片 5

parametri


Katla jauda:
Tvaika krāsns:10-130t / hŪdens sildītājs:7-116MW
Katla parametri:
Spiediens:1.0-9.8MPaTemperatūra:184-540 ° C
Spiediens:1.0-1.6MPaTemperatūra:95-150 ° C


izmeklēšana