Ar oglēm darbināms cirkulācijas verdošā slāņa katls


Dalīties:

Apkalpošana


• Cirkulācijas verdošā slāņa katls:

Pamatojoties uz vietējo pētniecības institūtu pētīto un izstrādāto cirkulācijas verdošā slāņa katlu ieviešanu, uzņēmums ir pieņēmis dažādas pārbaudītas patentētas tehnoloģijas cirkulācijas verdošā slāņa katlu tehniskajiem parametriem, lai mūsu cirkulācijas verdošā slāņa katlam būtu ilgstoša darbība. , labi vides aizsardzības parametri, augsta katla efektivitāte un plaši darbības regulēšanas parametri.

• Katla īpašības: 

a. Uzlabota un efektīva liela diametra dzesēšanas tipa augstas temperatūras materiālu atdalīšanas ierīce, lai nodrošinātu, ka separators var pielāgoties jebkurai pelnu degvielai.

b. Pilnās membrānas sienas konstrukcija nodrošina krāsns hermētiskumu, sadegšanas kameras saprātīgu izmēru un zemu fluidizācijas ātrumu, lai nodrošinātu pietiekamu degvielas sadegšanu un katla slodzes regulēšanas rezervi.

c. Zemas temperatūras sadegšanas tehnoloģija apvienojumā ar gaisa klasifikāciju var ievērojami kontrolēt sākotnējo NOx emisijas vērtību un var labāk pielāgoties arvien stingrākām vides aizsardzības prasībām.

d. Nobriedusi un uzticama pretnodiluma struktūra, apvienota patentēta pasīvā pretnodiluma un aktīvā pretnodiluma tehnoloģija, lai novērstu lokālu nodilumu un samazinātu kopējo nodilumu, efektīvi pagarinot katla nepārtrauktās darbības laiku un apkopes vadāmību.

e. Biomasas katls izmanto unikālu vairāku dūmgāzu kanālu un lielu piķa struktūru, lai atrisinātu augstas temperatūras korozijas un zemas temperatūras biomasas katlu aizsērēšanas problēmu.

f. Katls izmanto pilnu piekares struktūru, ∏ tipa izkārtojumu, ogļu padevi uz priekšējo sienu un izdedžu novadīšanu apakšā. Tāpēc kopējais katla izskats ir saskaņots un skaists.

parametri


Ogļu cirkulācijas verdošā slāņa katlu sērija
Katla iztvaikošana:35-480t / hKatla tvaika spiediens:3.82-13.7MPa
Nominālā tvaika temperatūra:450-540 ° CKatla degviela:antracīts, bitumena akmeņogles, zemākas kvalitātes ogļu maisījums, akmeņogļu ogles, mazgāšanas ogles, gļotas utt.
Biomasas cirkulācijas verdošā slāņa katlu sērija
Katla iztvaikošana:75-220t / hKatla tvaika spiediens:3.82-13.7MPa
Nominālā tvaika temperatūra:450-540 ° CKatla degviela:Biomasa
Cirkulācijas verdošā slāņa karstā ūdens katlu sērija
Katla siltuma jauda:29-168MWKatla darba spiediens:1.6MPa
Nominālā izplūdes/ieplūdes ūdens temperatūra:130-150/70-90 °CKatla degviela:antracīts, bitumena akmeņogles, zemākas kvalitātes ogļu maisījums, akmeņogļu ogles, mazgāšanas ogles, gļotas utt.

izmeklēšana