Degvielas gāzes organiskā siltuma nesēja katls


Dalīties:

Apkalpošana


• Organiskais siltumnesēja katls:

Organiskais siltumnesēja katls izmanto siltuma pārneses (Daosheng) eļļu kā siltumnesēju, izmanto cirkulācijas sūkni, lai piespiestu siltumnesēja eļļu veikt šķidrās fāzes cirkulāciju, un pēc tam nodod siltumenerģiju uz līdzstrāvas tipa īpašo katlu, kas pēc tam tiek atkārtoti uzkarsēts. atgriežoties pie apkures krāsns.

• Katla īpašības:

a. Vide var iegūt darba temperatūru 350 ° C zemā darba spiedienā, un tai ir zema spiediena un augstas temperatūras tehniskie parametri.

b. Tas var realizēt stabilu apkuri un precīzu temperatūras regulēšanu. Regulēšanas precizitāte ir mazāka par 1 °C, kas var nodrošināt sildīšanas produkta kvalitāti.

c. Slēgtas ķēdes cirkulācija, siltuma pārnese šķidrā fāzē, zemi siltuma zudumi, ievērojams enerģijas taupīšanas efekts un labs vides aizsardzības efekts.

d. Konfigurējiet aizmugurējo siltuma rekuperācijas katlu vai enerģijas taupītāju, lai izveidotu divējāda pielietojuma krāsni un nodrošinātu visaptverošu katla termisko efektivitāti.

parametri


Katla tips:YYL, YYW, YLL, YLW, YDQ, siltumenerģijas centrsKatla jauda:0.7-29MW
Katla forma:Cilindra tips, kastes tipsKatla degviela:ogles, vieglā eļļa, smagā nafta, deggāze, biomasas degviela, elektroenerģija, siltumenerģijas dūmgāzes utt.

izmeklēšana