Tērauda koksēšanas atkritumu siltuma katls


Dalīties:

Apkalpošana


• Atkritumu siltuma katlu sērija:

Atkritumu siltuma katli tiek izmantoti, lai racionāli izmantotu esošos resursus, panāktu enerģijas taupīšanu un emisiju samazināšanu, samazinātu ekspluatācijas izmaksas, taupītu resursus, uzlabotu vidi, uzlabotu ekonomisko efektivitāti un panāktu optimālu resursu sadali. Katls, kas izmanto saprātīgu siltumu izplūdes gāzēs, atkritumos vai atkritumu šķidrumos dažādos rūpnieciskos procesos vai (un) siltumu, ko rada degošu materiālu sadegšana.

• Katla tips:  

Zemas temperatūras (cementa krāsns, stikla krāsns, atsērošanas u.c.) atkritumu siltuma katls, tērauda koksēšana (sausais kokss, saķepināšana un aukstums, domnas gāze, koksa krāsns gāze utt.) atkritumu siltuma katls, krāsainā metalurģija (silīcija dzelzs) , feromangāns, niķelis, dzelzs utt.) Atkritumu siltuma katls, naftas ķīmijas (katalītiskā krekinga, reakcijas eļļa un gāze, sēra atgūšana, organiskās rūpnieciskās atgāzes, sistēma (plus) ūdeņradis, kalcinēts kokss utt.), sausā rūdīšana un cits siltuma pārpalikums katli.

• Katla īpašības: 

Sadarbojoties ar vairākiem projektēšanas institūtiem (Shanghai 711, Luoyang Institute, 703, Huatai Coking Institute u.c.), mēs esam veiksmīgi izstrādājuši dažāda veida atkritumu siltuma katlus cementa, tērauda, ​​metalurģijas, naftas ķīmijas un CDQ nozarēs. Salīdzinoši augstais tehniskais saturs ir guvis labus sociālos ieguvumus pēc laišanas tirgū, un tas ir plaši slavēts un atzīts tirgū.

parametri


Katla jauda:1-220t / hSpiediens:0.5-9.8MPa
Temperatūra:150-540 ° CKatla forma:horizontāli Vertikāli

izmeklēšana