WNS automātiskais degvielas gāzes katls


Dalīties:

Apkalpošana


• WNS automātiskais kurināmā gāzes katls:

Kopš 1985. gada uzņēmums sadarbojas ar COMSAI (American Combustion Systems), lai nodrošinātu pilnu tehnisko rasējumu un procesu komplektu, un tiek ražots pēc ASV "ASME" standarta. Katls ir trīskāršu dūmgāzu konstrukcija. Caurule izmanto vītņotas caurules un vieglās caurules kombināciju. Katls izmanto unikālu aizmugures dūmu kameras pilnu ārējo mitrās aizmugures struktūru, kurai ir zems pretspiediens un augsta efektivitāte.

• Katla īpašības:

a. Sadegšanas kamerā ir pilnībā gofrēta krāsns struktūra, ko veido karstā velmēšana, kas palielina sildīšanas laukumu, uzlabo siltuma pārnesi un tai ir lieliskas termiskās izplešanās īpašības.

b. Aizmugurējā dūmu kamera izmanto pilnu ārējo mitro aizmugures struktūru, krāsns garums ir garš, lielā sadegšanas kamera un starojuma sildvirsma ir liela, kas ir labvēlīga liesmas garuma attīstībai un novērš liesmas izskalošanu sildvirsmā; dūmu pretestība ir maza un pretspiediens ir zems, tāpēc tiek izvēlēts deglis. Plata un var pievienot astes apsildes virsmu.

c. Plaša apkures zona, 32m2 apkures virsma katriem 600,000 XNUMX kcal siltuma ģenerēšanai.

d. Atbilstoši prasībām asti var aprīkot ar vienu vai diviem enerģijas taupītājiem, un katla efektivitāte var sasniegt 95%.

parametri


Katla jauda:
Tvaika krāsns:0.5-30t / hŪdens sildītājs:0.35-21MW
Katla parametri:
Spiediens:0.7-2.5MPaTemperatūra:175-300 ° C
Spiediens:0.7-1.6MPaTemperatūra:95-150 ° C
Katla degviela:vieglā nafta, smagā nafta, sašķidrinātā gāze, dabasgāze, biogāze, gāze, ūdeņradis, mazvērtīgā gāze u.c.

izmeklēšana