Sasaldēšanas koncentrācijas/kristalizācijas sērijas vienība


Dalīties:

Apkalpošana


Sasaldēšanas koncentrācijas princips ir notekūdeņu ūdens kondensēšana ledus kristālos saldēšanas sistēmā. Ledus kristāliem veidošanās procesā ir dabiska ekskluzivitāte, lai radītu tīru cietu ūdeni, tādējādi attīrot notekūdeņus. Šo ūdens daļu var izmantot atkārtoti, lai taupītu ūdens resursus rūpnīcās. Koncentrēto notekūdeņu apjoms, kas tiek atdalīts no ledus kristāliem, ir ievērojami samazināts. Atkarībā no koncentrēto notekūdeņu sastāva var noteikt dažādas nepārtrauktas samazināšanas vai trešās puses attīrīšanas shēmas.

• Zemas ekspluatācijas izmaksas: sistēma patērē tikai enerģiju, nevis tvaiku.

• Enerģijas izmaksas ir tikai 1/5 līdz 1/7 no iztvaikošanas procesa.

• Bez mērogošanas: sistēma aizņem salīdzinoši nelielu telpu, ietaupot zemes izmaksas.

• Ilgs iekārtas kalpošanas laiks: sasalšanas koncentrācijas iekārta tiek darbināta zemā temperatūrā, korozija ir samazināta līdz minimumam, pagarinot iekārtas kalpošanas laiku.

• Zems trokšņa līmenis: sistēma izmanto regulāru sasalšanas kompresoru, radot zemu troksni.

• Augsta pārstrādātā ūdens kvalitāte un augsta koncentrēta šķidruma kvalitāte: iztvaikošana, sasaldēšana un membrānas atdalīšanas tehnoloģija ir tikai trīs izmantojamās koncentrācijas metodes. Visbiežāk izmanto iztvaikošanu. Tomēr karstumjutīgam un garšas jutīgam produktam gan iztvaikošana, gan membrānas atdalīšana ir ierobežota. Salīdzinot ar citām metodēm, saldēšanas koncentrēšanas tehnoloģija vislabāk saglabā šķidruma aromātu un dabisko kvalitāti. .

parametri


izmeklēšana